Підготовка до УЗД

Підготовка хворого до УЗО органів черевної порожнини:

  • Протягом 3-х днів до обстеження не вживати чорний хліб, молоко. горох, квасолю, капусту, свіжі овочі, фрукти, газовані напої, солодкі страви, міцну каву, та алкоголь.

Дозволяється вживати  гречану, вівсяну, ячну каші, не жирне м`ясо і рибу (бажано приготовані на пару або варені). Нежирні сорти сиру.

  • Протягом 3-х днів до остеження приймати КУПЛАТОН – по 12 крапель 4 рази на добу.
  • Протягом 3- х днів приймати ферменти.

На обстеження необхідно прийти натщесерце  з випискою з амбулаторної карти або історією  хвороби та паспортом.

Бажано взяти з собою рушник або паперові серветки для видалення з шкіри контактного водного гелю, використовуваного при дослідженні.

 

Підготовка до УЛЬТРАЗВУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ

При дослідженні органів черевної порожнини пацієнт має бути натщесерце – не повинен вживати їжу та напої протягом 5-8 годин для дорослих та 5 годин для дітей до моменту обстеження.

При дослідженні сечевидільної системи та передміхурової залози пацієнт має буди з добре наповненим сечовим міхуром ( за 40-60 хвилин до дослідження випити випити до 1 л. рідини звичайної негазованої води). Вживання їжі та напоїв у цьому випадку не впливає на обстеження.

Обстеження молочних залоз проводиться незалежно від дня ( або наявності) менструального циклу, але найкраще провотити обстеження на 4-11 день від першого дня менструального циклу ( по можливості).

При дослідженні серця, щитоподібної залози, лімфатичних вузлів – підготовка не потрібна.

УЗД органів черевної порожнини підготовка:

1) За три доби перед дослідженням виключити з раціону: чорний хліб, молоко, горох, квасолю, капусту, свіжі овочі, фрукти та солодкі страви.

2) Протягом 3-х діб приймати МЕЗИМ ФОРТЕ 3500- по 2-3 таблетки тричі на день. Разом 18 таблеток.

3) Протягом дня перед дослідженням приймати капсулу ЕСПУМІЗАН– по 3 капсули 3 рази на день і окремо 3 капсули в ранці в день дослідження. Разом – 12 капсул.

На дослідження прийти натщесерце з витягом з амбулаторної карти або з історії хвороби, принести рушник. Виконання описаних правил підготовки- гарантія якісного дослідження!